Hakkımızda

İstanbulun Bütün İlçelerine Hizmetimiz Vardır !


 Whatsapp 0542 660 63 94

KAYA-MER

Mutfağınız fark edilsin!

Kaya-Mer’ de 1977 senesinden beri firma olarak hem şıklığı hem kaliteyi bir arada bulabileceğiniz mutfak tezgahı sunuyoruz sizlere.

Hepimiz güzel bir eve sahip olmak isteriz. Güzel, rahat, kullanışlı ve şık bir ev herkesin hayalidir. Evin her bir odası, görünüm olarak önemlidir. Evde en fazla zamanımızı geçirdiğimiz odalardan biri kuşkusuz mutfaktır. Mutfaklar artık neredeyse, evin kalbi konumundadır. En temel ihtiyacımız olan beslenme ihtiyacını karşılamak zorundayız. Bunu da mutfakta yapıyoruz. Yemek hazırlamak, yemek- içmek, bulaşık yıkamak, mutfakta yaptığımız işlerdendir.

Bu işler için kullandığımız yer ise; mutfak tezgahıdır. Hatta mutfakta en fazla kullandığımız bölüm diyebiliriz. O nedenle mutfak tezgâhı seçimi önemlidir. Mutfak tezgâhının nerede olduğu, büyüklüğü, rengi ve görünüşü elbette çok önemlidir. Ancak yalnızca görünüşünün şık olması yeterli değildir. Mutfak tezgâhında en önemli özellik kaliteli olmasıdır.

Mutfak tezgahlarında; yüksek aşınma, çizilme ve darbe dayanımı gösteren, hemen hemen hiçbir asit ve bazdan etkilenmeyen, leke tutmayan, sınırsız renk ve doku alternatifli, hijyenik bir yüzey kaplama malzemesi kullanılması gibi özelliklerin bulunması oldukça önemlidir.

Kaya-Mer’ de bu özellikleri bir arada sunuyoruz.

Mutfak tezgahı Kaya-Mer ’ de; Çimstone mutfak tezgâhı, Granit mutfak tezgâhı ve Belenco mutfak tezgâhı çeşitleriyle sizlerle.

Mutfak tezgahı Kaya-Mer’ de kaliteli ve farklı modellerde, isteğinize uygun mutfak tezgahı bulabilirsiniz.

Firma Olarak Prensibimiz Verdiğimiz Sözü Yerine Getiririz,Yerine Getiremeyeceğimiz Sözü Vermeyiz.

© Copyright 2019 Kaya-Mer Çimstone, Belenco, Granit Tezgah


Adres : Sultançiftliği Mh. Sultan Murat Cd. Baysal Sk. No:11 Taşdelen/ÇEKMEKÖY

  GSM: +90 542 660 63 94   |     +90 216 484 02 07

  kmmutfaktezgahi@gmail.com